lifestyle

2 rocznica bloga

To już tak chyba jest, że każdy kolejny okres podsumowania działalności bloga, jest też dla mnie podsumowaniem kolejnego okresu mojego życia. Ostatni rok był dla mnie bardzo ważnym ( banał – każdy był bardzo ważnym ), a wakacyjne miesiące przewartościowały moje życie i poukładały je od nowa. Z każdą kolejną chwilą zmienia się cały mój świat i choć nie zawsze jestem na czasie z tymi zmianami, to z ręką na sercu mogę przyznać, że ostatnie miesiące mimo absurdalnego przepracowania, były najlepszymi miesiącami mojego życia. Spełniło się mnóstwo wyczekanych marzeń, a życie pokazało, że każdy cel jest możliwy do zrealizowania, wystarczy tylko bardzo chcieć i każdego dnia sobie o tym przypominać.
Idą zmiany.
Ostatnich pięć tygodni to prawdziwy rollercoaster, któregoś dnia dotarło do mnie, że nie miewam czasu na śniadanie, ubieram się jednocześnie malując, a ulubione programy oglądam biorąc prysznic. Żeby spotkać się z przyjaciółką musiałam trafić do szpitala, a żeby nadrobić zaległą pracę, spałam po cztery godziny na dobę. Zrozumiałam jak bezsensownie traciłam czas na głupoty, jak często poświęcałam się dla ludzi, którzy nie są tego warci i zaczęłam nad tym sumiennie pracować. Zmieniłam też podejście do bloga, a co za tym idzie, chciałabym aby do trzecich urodzin Bazyliowy Mus diametralnie się zmienił, tym samym blog ten przestanie być blogiem tylko kulinarnym. Złośliwi powiedzą, że już do tego doszło i mamy tu teraz album ze zdjęciami nóg – niektórzy nawet życzyli połamania i prawie im się udało – krwiak już prawie zniknął, pocałujcie mnie więc w nos. Pojawi się więc więcej sportu, moich niemądrych przemyśleń, artykułów na tematy ni z gruszki ni z pietruszki, zdjęć z mojej cudownej codzienności i tak zwane “takie tam”. Co z tego wyjdzie – zobaczymy.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM, którzy mnie wspierają i mi kibicują. Na koniec tej iście świątecznej notki, moje “the best of” ostatniego roku. Całusy!

2 thoughts on “2 rocznica bloga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *