odchudzanie

sposoby na płaski brzuch – część pierwsza

 sposoby na płaski brzuch

Chcesz poznać sposoby na płaski brzuch? Marzy Ci się ładnie wyrzeźbiona deska, ale jedyne co widzisz w miejscu deski, to las nakładających się na siebie fałdek? Pora na zmiany! Płaski, wyrzeźbiony brzuch jest w zasięgu Twojej ręki! Wprowadź małe zmiany i ciesz się dużym efektem. Oto sprawdzone sposoby na płaski brzuch!

1. Olej colę (wiem, że nie jest łatwo) na rzecz zielonej herbaty

Wystarczy raz dziennie zaparzyć dzbanek herbaty i pić małe filiżanki co jakiś czas. Niesłodzona (słodzona jest ohydna) oczyszcza nasz organizm z toksyn, przyspiesza przemianę materii. Chroni przed próchnicą (czytałam kiedyś, że w dalekich światach, gdzie nie mają pasty do zębów, żują ją przed snem by mieć świeży oddech), hamuje rozwój bakterii, zawiera sole mineralne, witaminy, no i przede wszystkim jest pyszna. Różnica między colą a herbatą jest taka, że herbata nie ma gazu, a więc nie nadmucha Ci brzucha, przez co od razu staje się mniejszy.

2. Zaczynaj dzień od szklanki ciepłej wody z cytryną

Ta porada jest znana jak świat, a jednak nie znam zbyt wielu osób, które się do niej stosują. A to naprawdę działa!

3. Ruszaj się – jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz znajdziesz powód

Nie namawiam Cię, by zapakować się i czym prędzej wybrać na siłownię ( choć wiem co tracisz zostając w domu), ale namawiam, by ruszać się więcej. Nie jedź windą – idź schodami. Wyjdź na spacer z dzieckiem, rusz rowerem na romantyczną randkę, idź piechotą do pracy – to trzecie ja stosuję nagminnie – przy okazji zaoszczędzisz na biletach / paliwie i kupisz sobie za to coś fajnego. Jeżeli masz jeszcze siłę, ćwicz cardio – nie chodzi w końcu o bombanie brzuszków w rytm muzyki – to wyrabia mięśnie, ale nie spali tłuszczu tak, jak czas spędzony na bieżni.

4. Gryź – nie połykaj w całości

To niby proste, ale trudne. Im więcej przegryziesz, tym mniej do “przeżucia” ma Twoje ciało. Zwracaj uwagę na to jak jesz – usiądź, jedz spokojnie, skup się na smaku, rozkoszowaniu. Połykanie hot doga w całości nie jest zdrowe, a przede wszystkim jest bez sensu – możesz te przyjemne chwile wydłużyć, więc czemu tego nie zrobić?

5. Nie jedz w nocy

Jeśli chodzi o sposoby na płaski brzuch, to to jest najgorszy z nich. Gorszą poradą jest tylko “nie jedz w nocy słodyczy”. Jak nie jeść, gdy się jest głodnym? No i skoro nie powinno się jeść w nocy, to po co w lodówce jest światło? No i co poradzić na to, że w nocy wszystko smakuje lepiej? Najważniejsze to się nie głodzić. Ostatni posiłek zjedz więc 2 godziny przed snem, a potem ( to jest moja rada top top, która pozwala mi wytrwać ) pij dużo wody. Dzięki temu trochę się oszukasz. I wytrwasz!
sposoby na płaski brzuch

5 thoughts on “sposoby na płaski brzuch – część pierwsza

  1. od roku zaczynam każdy dzień od ciepłej wody z cytryną, wystarczy wlać zimnej wody i odrobinę podgrzać w czajniku, a potem dodać soku z cytryny.
    To nie tylko przyspiesza metabolizm, ale zwiększa odporność i jest środkiem przeciwbólowym – sprawdziłam to, gdy bolało gardło. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *