lifestyle

Warsztaty Kulinarne z Jakością QAFP

Nie przychodzi mi do głowy nic sensownego, lecz wiem, że jeśli dziś nie napiszę tej notki, to znów będę z nią zwlekać kolejne dwa tygodnie. Streszczając się więc w try miga, wrzucam zdjęcia zrobione podczas Warsztatów Kulinarnych z Jakością QAFP, w których uczestniczyłam jakiś czas temu.
Wielkie DZIĘKUJĘ dla Daniela Olasa za to, że tchnął ducha w coś, co we mnie chwilowo zanikało, dla wszystkich uczestników, którzy stali się moją wielką inspiracją, oraz oczywiście dla organizatorów za zaproszenie.
“Certyfikat QAFP to gwarancja wysokojakościowego produktu, wielokrotnie selekcjonowanego i kontrolowanego na każdym etapie powstawania. Restrykcyjne procesy nadzoru produkcji i dystrybucji sprawiają, że za każdym razem mięso i wędliny QAFP mają tę samą powtarzalną, wysoką jakość, doskonały smak i wspaniały aromat.”

 

 

 

 

 

3 thoughts on “Warsztaty Kulinarne z Jakością QAFP

  1. Ja dziś też się zebrałem, jutro na blogu 🙂 Weny nie było, ale jak zacząłem pisać, to wyszedł mi bardzo długi opis 🙂 Ty masz super zdjęcia, które wszystko oddają, więc treści mogło być mniej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *