lifestyle, odchudzanie

TOP 10 – inspirujące profile na INSTAGRAMIE

 TOP 10 – inspirujące profile na INSTAGRAMIE

Ten wpis musiał się tu w końcu pojawić. TOP 10 – inspirujące profile na INSTAGRAMIE – instamaniaczka nie byłaby sobą, gdy w końcu o tym nie wspomniała. Od insta ( przyznaję z lekkim zażenowaniem ) zaczynam dzień. To pierwsze, co oglądam nim otworzę dobrze oczy. Instagram zastępuje mi trochę budzik, pobudza umysł do wysiłku. To takie proste – przesuwasz kciukiem, klikasz serduszka pod najlepszymi. Dziś polecę moje ulubione profile – inspirujący ludzie na Instagramie, tacy, których lubię podglądać, obserwować, klikać. Zaczynamy!

TOP 10 – inspirujące profile na INSTAGRAMIE

@SUPERHUMANYOGI – Siła charakteru, która decyduje o sile fizycznej. Wiecznie motywujące zdjęcia i filmy.

 

 

 

@DREAMY_TOUCH – po wejściu na ten profil, przez godzinę “wduszałam serduszka”. Mnóstwo pięknych zdjęć i jeszcze piękniejszych stylizacji. Potężna dawka inspiracji. WAŻNE: nie oglądać na głodnego.

 

 

@SONIATLEVFITNESS – profil idealny, gdy masz ochotę na trening, przy jednoczesnym braku ochoty by wstać z łóżka – zawsze zmotywuje. Krótkie filmiki z ćwiczeniami dodatkowo zachęcają do kolejnych treningów.

 

 

 

 

 

 

 

 

@WHATANNAWEARS – profil mojego ulubiony z polskich blogów. Annę pamiętam, gdy dopiero zaczynała i widzę, jak bardzo poszła do przodu. Jest profesjonalna do granic możliwości, dodatkowo przepiękna. Na profilu zdjęcia stylizacji, relacje z wyjazdów po całym świecie, fantastycznych biegów i wiele więcej.

@MACIEJ_ROSINSKI – mógłby robić zdjęcia po ciemku, zepsutym aparatem, a i tak bym  je uwielbiała. To co się na nich wyprawia, to więcej niż sztuka, to nie jedzenie. Większość z nich, skrupulatnie zapisuję na dysku. To samo z zamieszczonymi na Facebook’u. Mogłabym zostać cukiernikiem, tylko po to, by na praktyce myć przed nim podłogę i podglądać te cuda. Sprawdźcie koniecznie i zwariujcie razem ze mną.

 

 

@NORDLJUS – zaczęłam obserwować, gdy aktywna była jeszcze strona http://nordljus.co.uk/. Jedna z osób, która zainspirowała mnie do założenia bloga. Wielbię.

 

 

 

 

@LOVELIMZY – jeśli z czegoś pięknego, da się zrobić coś piękniejszego, to znajdziecie to właśnie na tym profilu. Nie wiem jak zareklamować taki profil, inaczej niż poprzez wrzucenie zajawki zdjęć. Kto mnie zna, wie, że kwiaty raczej mnie nie zachwycają, lecz tu zachwyciły razy tysiąc!

 

 

 

 

 

 

 

@LINNLOWES – Szwedka, która z przeciętnej, chudej dziewczyny, zamieniła się w wysportowaną superwoman. Jedna z tych, która pokazuje, że lepiej ćwiczyć niż nie jeść, bo nie chude, a jędrne jest piękne.

 

 

 

 

@ANTHONY_JOSHUA

– no cóż, wspaniały sportowiec z wielką perspektywą na przyszłość. Nie wiem czy polecam ten profil Wam wszystkim, ale dla tych którzy kochają boks, jest to pozycja obowiązkowa. Dla mnie na pewno.

 

 

 

@KBARTOSZ – to profil bloga http://plateofjoy.blogspot.com/, którego jestem wielką fanką. Chciałam o nich napisać już wcześniej, niestety lenistwo i wieczne przekładanie, sprawiły że pomysł przepadł. Parka, która konsekwentnie trzymając się jednego stylu, przedstawia kolejne cudowne przepisy. Wypróbujcie je koniecznie. Polecam z czystym sumieniem i zbierającą się ślinką w kącikach ust.

 

 

 

 

 

….a Wy? Jakie profile na Instagramie lubicie najbardziej? Kogo najchętniej podglądacie? Macie swoje TOP 10?

 

* wszystkie zdjęcia oraz filmiki wykorzystane we wpisie pochodzą z podanych źródeł

3 thoughts on “TOP 10 – inspirujące profile na INSTAGRAMIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *