odchudzanie

akcja SEXY PUPA – tydzień drugi

Akcja SEXY PUPA – tydzień drugi – już prawie z górki. Jak tam dziewczyny? Dajecie radę?

akcja SEXY PUPA – tydzień drugi

Dzień ÓSMY

Powtórz dokładnie to co robiłaś wczoraj. Dodatkowo poszukaj inspiracji do dalszych działań nad swoją sylwetką. Mogą to być inspirujące zdjęcia? Odsyłam tutaj: inspirujące profile na Instagramie.

Dzień DZIEWIĄTY

Dziś ponownie filmik Tamilee Webb’s – Chcę mieć takie pośladki. Daj z siebie wszystko, wierzę, że dasz radę.

Dzień DZIESIĄTY

Ćwiczenia to nie wszystko. Równie ważna (może nawet ważniejsza) jest dieta. Zacznij od prostych zmian. Zamiast wprowadzać kolejne głodówki, popracuj nad nawykami żywieniowymi. Sprawdzaj na bieżąco przepisy dodawane na blog. Te stare nie zawsze były dietetyczne, ale te teraz zawsze staram się wrzucać jak najzdrowsze.

Kilka prostych wskazówek znajdziesz tutaj:

5 kroków do płaskiego brzucha część pierwsza
5 kroków do płaskiego brzucha część druga

Dzień JEDENASTY


Link na dziś, Victoria’s Secret Angel Butt Workout:

https://www.youtube.com/watch?v=i1ZzdBgLtZg

Dzień DWUNASTY

Pamiętaj by i dziś znaleźć dla siebie czas. Przejrzyj również wpis 5 fit kanałów, które warto subskrybowaćmyślę, że na każdym z podanych kanałów znajdziesz fachową wiedzę zarówno na temat żywienia, jak i ćwiczeń.

Dzień TRZYNASTY

Jeśli jesteś w stanie, wykonaj dziś dwa filmiki. Spróbuj, nawet jeśli wydaje Ci się, że nie dasz rady. Może się nie uda- wtedy powiesz “trudno”, ale pamiętaj, że już każda próba bycia lepszą, sprawia że… jesteś lepsza.
Dzień CZTERNASTY

Idź na spacer – niech trwa przynajmniej 30 minut. Jeżeli masz siłę, zrób godzinny, ale niech Twoje tempo będzie szybkim marszem. Zastanów się nad tym, gdzie robisz błędy i w jaki sposób możesz je wyeliminować, przeczytaj: 10 błędów popełnianych podczas odchudzania

DZIEWCZYNY !!!
Otrzymuję od Was mnóstwo prywatnych wiadomości, że niektóre filmy są super, niektóre mniej. Jeśli w tym tygodniu również coś Wam mniej pasuje, zostawcie wiadomość w komentarzu – będzie łatwiej pomyśleć o ewentualnych zmianach w dalszym planie. Nie poddajemy się i ciśniemy 🙂 Nawet, jeśli któraś z Was “odpadła” w międzyczasie – wracamy i walczymy od nowa. Każdy krok (nawet najmniejszy) zbliża nas do sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *