boks, odchudzanie

Bulk Powders – odżywki dla prawdziwych fighterów

Dziś gratka dla tych, którzy kochają siłownię i sale treningowe. Wiecie, że korzystam z produktów Bulk Powders, a o moich osiągnięciach sportowych czytacie na bieżąco na blogu ( a kto nie wie, temu dopowiem, że z gapy zalegającej na kanapie zaczęłam regularnie biegać i pokonywać kolejne trasy półmaratonów i nie tylko). Często pytacie o suplementy, produkty, którymi się wspieram i sama też zawsze wypytuję o to, choćby w serii “o boksie i nie tylko“. Dziś więc coś z myślą o Was, prawdziwych fighterach, którzy “zajeżdżają się” i poświęcają absolutnie wszystko, by osiągnąć wymarzony cel. Z wymienionych przeze mnie produktów korzysta między innymi James DeGale ( TUTAJ przeczytacie o jego faworytach ). Myślę, że to całkiem niezła rekomendacja. Zaczynamy!

INFORMED WHEY™ 

Odżywka białkowa najwyższych lotów. Na stronie Bulk Powders czytamy, że jest to najlepsza odżywka na świecie i że jeśli nie spełni oczekiwań, firma jest skłonna zwrócić wydane pieniądze. Duże słowa, ale wierzę, że nikt nie wypowiedziałby ich bez podstaw. INFORMED WHEY™ to duża dawka białka – porcja to 30 gramów, z czego ponad 24 gramy to białko. Glutamina zawarta w składzie, pilnuje byście nie utracili tkanki mięśniowej, a dodatkowo regeneruje po treningu. W składzie znajdziemy również DigeZyme® oraz LactoSpore®, które pomagają trawić białko. Ponieważ jest to w pełni profesjonalny produkt, poddawany jest badaniom antydopingowym. Jeśli chodzi o smaki – podwójna czekolada wygrywa wszystko. Odżywka ta nie jest tania, ale wierzę, że lepiej czasem zainwestować raz, a dobrze, niż posiłkować się byle czym.

ELEVATE™

Klasyczna “przedtreningówka”. Podobnie jak w przypadku INFORMED WHEY™ w przypadku niezadowolenia z produktu, producent gwarantuje zwrot pieniędzy. Sama próbowałam tych odżywek i mogę z pewnością powiedzieć, że rzeczywiście można brać je w ciemno. Jest to kolejny produkt poddawany badaniom antydopingowym – stąd jego popularność wśród sportowców – można go zażywać bez obaw, że wcinacie jakiś bubel. Głównym celem spożywania ELEVATE™ jest poprawa wydajności. Skład produktu jest dokładnie opisany – nie ma tu prawdopodobieństwa, że pijecie coś, co jest zwykłym placebo. ELEVATE™ zawiera 13 składników. Nie wiem jak jest w przypadku innych produktów – nigdy nie zwróciłam na to uwagi, ale ponoć jest to bardzo dużo jak na “przedtreningówkę”. W skład wchodzą między innymi: kofeinę, vitargo® , β-alanina ( suplement zwiększający odporność na zmęczenie ), α-Ketoglutaran argininy (AAKG), jabłczan cytruliny, trimetyloglicyna, tauryna, glukuronolakton, witamina B6 czy ActiNOS™ , rozszerzający naczynia krwionośne.
Kreatyna jednowodna Creapure® – bezsmakowa i bezzapachowa kreatyna najwyższej jakości. Firma gwarantuje, że kreatyna w 99,95% jest pozbawiona zanieczyszczeń, takich jak np. kreatynina czy dicyjanodiamid. Jest tania ( 22 złote / 100 gramów ) i skuteczna ( zobacz : AKOP SZOSTAK i kreatyna ). Kreatyna zwiększa poziom energii, dzięki czemu jest świetnym suplementem przed i w trakcie treningu.
Wszystkie produkty firmy Bulk Powders znajdziecie TUTAJ : http://www.bulkpowders.pl/
Pamiętajcie, że wpisując kod BAZYLIOWY na stronie Bulk Powders, otrzymacie 20 procent rabatu na zakupy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *