odchudzanie

FIT kanały na YouTube, które warto subskrybować

FIT kanały na YouTube, które warto subskrybować

Diety, odchudzanie, fitness, cuda nie widy… Szukasz profesjonalnych porad, skutecznych treningów, rzetelnych odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? W dobie Internetu łatwiej jest znaleźć dziewczynę na wieczór niż solidne materiały o zdrowym stylu życia. Dziś moje TOP 5 kanałów na YouTube, które z pewnością są wiarygodnym źródłem wiedzy na wszystkie zagadnienia żywieniowo – fitnessowe. FIT kanały na YouTube, które warto subskrybować. Są motywacją, inspiracją i czymkolwiek sobie zamarzycie. Jeśli poważnie podchodzicie do swojego zdrowia i godzin spędzonych na siłowni to polecam Wam bardziej niż bardzo. Idealna alternatywa dla głupot lecących na okrągło w telewizji.

FIT kanały na YouTube, które warto subskrybować

mauricz

Zapytaj Trenera

Nie jestem pewna czy powinnam ten kanał polecać, bo gdy pierwszy raz trafiłam na wypowiedzi Mauricza, schodzenie do “osiedlowego” sklepiku straciło sens. Oczywiście śmieję się, bo wiem, że jeśli ktoś nie zna Mauricza, natychmiast powinien go poznać. Człowiek encyklopedia – tak bym go nazwała. Oglądanie tego kanału, to święty obowiązek, choć zmienia podejście do żywienia w stu procentach. Żałuję, że trafiłam na niego dopiero kilka miesięcy temu i że jeszcze nie potrafię wszystkich jego mądrości wbić sobie do głowy, ale jestem na dobrej drodze. Z kanału dowiecie się absolutnie wszystkiego, np dlaczego nagonka na gluten nie jest kolejnym marketingowym chwytem. Choć wspominam o Mauriczu, jest tu zdecydowanie więcej inspirujących postaci. Żywienie od podstaw, treningi, porady – sami sprawdźcie. Polecam razy sto!

FIT kanały na YouTube, które warto subskrybować

Piotr Kopczyński 

Wspominałam już o nim na swoim snapchacie, wspomnę też tutaj, bo to pierwszy kanał, na który trafiłam, chyba nawet jeszcze nie ćwicząc. Którejś nocy szukałam sposobu na bóle kręgosłupa i tak trafiłam na jego filmy. Tamtej nocy siedziałam już do rana, bo Piotr Kopczyński naprawdę wkręca. Nie próbuje być na siłę oficjalny, mówi co myśli i mówi tak, by do nas trafiło. Do mnie trafia.

szostak youtube

Akop Sylwia Szostak

Szostakowie są teraz modni i nie jest to przypadek. Ona została okrzyknięta “nową lepszą Chodakowską”, on zawalczył w wielkim stylu i zdobył uznanie wielu niedowiarków. Filmiki z ćwiczeniami Sylwii polecałam Wam już nie raz i na pewno jeszcze nie raz polecę, bo jest bardzo profesjonalna, a dodatkowo miła dla oka. Na kanale znajdziecie serię “Akop radzi” ( kto nie wie kim jest Akop, niech “wygugla” ), porady Sylwii i dużo, dużo filmików z ćwiczeniami. Szczególnie dla kobiet. Obserwujcie, podglądajcie, bierzcie przykład, bo warto, a komu mało, polecam też ich snapy.

FIT kanały na YouTube, które warto subskrybować

Klitschko Official 

Byłby to grzech, gdybym nie napisała o braciach Kliczko, bo gdyby nie oni, to ani boks, ani sport, ani pewnie jakikolwiek ruch, nie zainteresowałby mnie wcale. W życiu “trafiłam” na wiele inspirujących osób, ale na pewno w pełni świadomie mogę powiedzieć, że bracia Kliczko zmienili moje życie. Choć chwilowo mówi się, że czasy ich chwały minęły, jestem pewna, że Władimir lada dzień odzyska swoje tytuły. Na kanale znajdziecie wystąpienia, treningi, konferencje oraz walki braci Kliczko, czyli dwóch ( dla niezorientowanych ) wielkich bokserskich mistrzów. Materiały nie są byle jakie, wręcz są na najwyższym poziomie, złożone tak, że po obejrzeniu od razu ma się ochotę pójść na trening. Wszystkim, którzy nie widzieli polecam też film “Bracia Kliczko”, opowiadający nie tylko o boksie, ale i o walce z własnymi słabościami, oraz dążeniu do celu w życiu, w którym często jest bardziej pod górkę niż z górki.

FIT kanały na YouTube, które warto subskrybować

Linn Lowes

O Linn Lowes pisałam już w artykule “inspirujące profile na Instagramie“. Linn to młoda dziewczyna, która była typowym “patykiem”, a która teraz na naszych oczach staje się coraz bardziej kształtną, seksowną babką, którą każdy chciałby poznać. Udowadnia, że nie chude, a jędrne jest piękne i że przy odpowiednich ćwiczeniach, można zmienić każdą sylwetkę. Na jej kanale znajdziecie krótkie filmiki nakręcone zarówno w domu jak i na siłowni. Dodatkowo polecam jej instagramowy profil, który przynajmniej dla mnie jest wielką motywacją.

A Wy macie jakieś ulubione kanały? Znacie coś / kogoś godnego polecenia, kogo zabrakło w tym wpisie?

 

1 thought on “FIT kanały na YouTube, które warto subskrybować

Comments are closed.