odchudzanie

płaski brzuch – tydzień siódmy

Kamera-akcja! Płaski brzuch – tydzień siódmy. Dajecie radę? Mój brzuch zaczyna być twardzielem. Przyznaję, że wystarczyłoby żebym spaliła resztki tłuszczu i będzie cacy. Dziś rano patrząc w lustro widziałam, że jest tak, jak chciałabym żeby było. Nadal kombinuję z treningami, ale specjalnie dla Was kolejny zestaw na kolejny tydzień! Trzymam kciuki!

Link do całej akcji: płaski brzuch na wiosnę

płaski brzuch – tydzień siódmy

 

Dzień CZTERDZIESTY TRZECICZTERDZIESTY CZWARTY

Na dziś polecam aktywny odpoczynek – może być to np godzinny spacer. Dodatkowo jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to przeczytajcie wpis, który robi ostatnio furorę w statystykach, a który na pewno może się Wam przydać czyli JAK SIĘ POZBYĆ CELLULITU?

Dzień CZTERDZIESTY PIĄTY

 

CZTERDZIESTY SZÓSTY


Dziś Cię nie męczę – odpocznij. Nie rób niczego, co mogłoby Cię obciążyć. Obejrzyj tylko jakiś fajnyi zbierz siłę na jutro.

Dzień CZTERDZIESTY SIÓDMY

CZTERDZIESTY ÓSMY

Na dziś wrzucam Wam pięć propozycji posiłków, które z powodzeniem zastąpią Wam śmieciowe jedzenie. Wszystkie są szybkie w przygotowaniu i wszystkie są nieskromnie mówiąc przepyszne 🙂

Przepisy:

Dzień CZTERDZIESTY DZIEWIĄTY

5 thoughts on “płaski brzuch – tydzień siódmy

  1. Tak naprawdę ćwiczenia to tylko w zależności od sposobu patrzenia 10-30% skutecznego odchudzania. Znaczenie ma też dieta, suplementy ale przede wszystkim poziom hormonów w ciele. Nic nie schudniesz jak twoje ciało będzie w trybie magazynowania tłuszczu, a nie jego spalania. A za to odpowiadają hormony. Tak naprawdę można przestawić ciało w maszynkę do spalania tłuszczu już w 30 dni pozbywając się złych hormonów i pokazując organizmowi jak ma produkować dobre hormony. Czyli pozbywamy się hormonów magazynujących tłuszcz, a produkujemy hormony spalające tłuszcz. Jak to zrobić? Głównie należy jeść zielone warzywa. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek czy kalafior.

    1. po pierwsze to nie jest wpis o odchudzaniu a o ćwiczeniach na brzuch – również dla osób które mają płaski brzuch a chcą go wyrzeźbić, a jeżeli uważasz że jedzenie kilku liści sałaty ma aż taki wpływ na hormony to niestety ale śmiem się z tym nie zgodzić z wielu różnych powodów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *