odchudzanie

akcja: UDA W 30 DNI – tydzień drugi

Drugi tydzień walki o uda, czas start!

Dzień ósmy

Dziś dzień odpoczynku, ale… Jeśli masz kogoś bliskiego weź przykład z Martyny, o której pisałam tutaj: wpis z Martynką. To tak zwana “jedna z nas”, dziewczyna która też niedawno zaczęła, ale wzięła się mocno za siebie i postanowiła działać z całych sił, wciągając nawet swojego ukochanego do ćwiczeń w jednej z akcji. Nie namawiam byś przekonywała swojego faceta, by ćwiczył z Tobą, bo niewielu jest tak kochanych facetów zdolnych do poświęceń, ale zastanów się co możesz zrobić z nim, by i Tobie i jemu było dobrze. Podsuwam kilka przykładów: pomysły na FIT randkę

 

Dzień dziesiąty
 
Odpocznij, uśmiechnij się, ciesz się życiem. Jeśli jeszcze nie czytałaś, zachęcam byś przeczytała ten wpis – DLACZEGO NIE JESTEŚ SZCZĘŚLIWY?. Wałkuję go non stop w każdej akcji, ale jest on o tyle ważny, że naprawdę pozwala poukładać sobie w głowie. Mi ułożył i naprawdę w każdym tygodniu otrzymuję sygnały od czytelników, że im również. Być może i Ty wyciągniesz z niego coś dla siebie.

Dzień jedenasty

Dzień dwunastyDziś “tylko” relaks 🙂 Dużo się uśmiechaj!

Dzień czternasty

Brawo, drugi tydzień za Tobą! Przejdź się na spacer, wyjdź na rower, idź na zakupy, regeneruj się. Połowa drogi już praktycznie za Tobą, jupijajej!

1 thought on “akcja: UDA W 30 DNI – tydzień drugi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *