lifestyle

zadbaj o stopy przed sezonem biegowym

Sezon biegowy wystartował! Część z Was ma już za sobą pierwsze połóweczki, część zaliczyła Maniacką Dziesiątkę, pozostali wystartują “dopiero” w kwietniu. Jedno jest pewne – jeśli jesteś kobietą i sumiennie przepracowałaś zimę, Twoim stopom należy się relaks.

 

Salon Miasto Kobiet postanowił zadbać o to, bym na wiosnę poczuła się jednak bardziej damą niż panem. Po poprzednim sezonie biegowym zostałam tylko z czterema pazurami u stóp ( i nie, nie jest to wina źle dobranych butów, a po prostu taka moja natura ), słowem: mogło być niewesoło. Na szczęście picie sproszkowanej spiruliny, potwierdziło wszystko co o niej czytałam ( wspominałam o tym tutaj: co to jest spirulina? ) i pazury tym razem odrastały wyjątkowo szybko. Przesympatyczna kosmetyczka – Ewa – wzięła całą masę sprzętu ( rodem od dentysty  ;)) i doprowadziła moje stopy do ładu. Ufff. Nie pozostaje mi więc nic innego, jak w następny weekend strzelić piękną życiówkę.Nie będę Was zamęczać opisem wszystkiego co się tam działo, bo wierzę że każda z Was była kiedyś u kosmetyczki lub chociaż widziała moje przeboje tamtego dnia na snapie ( bazyliowymus ), ale mogę tylko od serca powiedzieć, że pierwszy raz, ktoś zajął się moimi stopami z taką starannością i dlatego tym bardziej polecam ten salon.

 

 

 

 

Idealnie się złożyło, że w dniu mojej wizyty zima zmieniła się w lato, także teraz lans i bans i Panowie na dzielni mówią, że naprawdę spoko, także kolejny raz utwierdzam się w przekonaniu, że nawet w dresie można wyglądać atrakcyjnie.

Oczywiście nim ktoś mi zarzuci, że rozmieniam się na drobne, uspokajam. Wpisów urodowych na bazyliowym raczej nie będzie. Mimo wszystko kosmetyki mnie nudzą, a makijaż noszę od stu lat ten sam ( tylko taki, który jestem w stanie wykonać w ciągu pięciu minut ). Jednak taki relaks był mi potrzebny i wiem, że niejednej z Was również by się taki przydał. Często piszecie o tym, że jest Wam ciężko znaleźć pięć wolnych minut dla siebie. Zastanówcie się gdzie tracicie ten czas i czy naprawdę nie jesteście w stanie wygospodarować go choć trochę dla siebie. Być może stracicie godzinę lub dwie, ale dostaniecie taką dawkę energii, że pozostałe czynności zrobicie trzy razy szybciej. Dużo pozytywnej energii na wiosnę Kobietki!Salon Miasto Kobiet
ul. Jeżycka 13a
Poznań

Strona www: http://miastokobietpoznan.pl/

 

 

4 thoughts on “zadbaj o stopy przed sezonem biegowym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *