odchudzanie

STYLOWO NA SIŁOWNI

Czy pamiętasz swoją pierwszą wyprawę na trening? Obawy o to czy dasz radę, zbyt długie stanie przed szafą z myślą “w co się ubrać”, sprawdzanie czy legginsy nie prześwitują, biustonosz jest dobrze dopasowany, a buty nie obcierają? Pamiętasz co czułaś na siłowni? Nerwowe rozglądanie się za sprzętem, który znasz i z którego wiesz jak korzystać czy odważne wchodzenie na nieznane maszyny z nadzieją, że ktoś pokaże Ci do czego służą? Czy od razu czułaś się komfortowo czy czegoś zabrakło i dlatego, jak wiele z nas odpuściłaś, tylko po to, by w ramach kolejnych już noworocznych postanowień, spróbować jeszcze raz?
Marka C-THRU wie, że każda z nas przechodziła te “dylematy początkujących” i stąd pojawił się pomysł na akcję “STYLOWO NA SIŁOWNI” – w końcu nic nie dodaje nam więcej pewności siebie niż ciuchy, w których wyglądamy jak milion dolarów, prawda? Marka C-THRU stworzyła nowy zapach, który odnajdziesz również w antyperspirantach dla aktywnych. Dzięki ich użyciu Twoja pewność siebie i komfort na siłowni, mogą tylko wzrastać.
Każda z nas ma, a przynajmniej powinna mieć strój, w którym na treningu czuje się sexy. Czasy wielkich szarych dresów i wyciągniętych koszulek “po chłopaku”, które nadawały się tylko do sprzątania lub na trening, na szczęście bezpowrotnie minęły. Sklepowe półki uginają się pod kolorowymi topami, a Internet zalewają kolejne sklepy z legginsami we wzory. Dziś każda z nas może być stylowa na siłowni i chce mieć strój, w którym czuje że może przenosić góry.
Mój taki jest – limonkowa dopasowana bluzka, której kolor dodaje mi energii i szorty w panterkę, którą budzą we mnie dzikość. Do tego kolorowe buty i już wiem, że ten trening nie może się nie udać!

 

 

 

….a czy Wy macie swój ulubiony strój na siłownię? Taki, który dodaje Wam energii, motywuje i napędza? Taki, w którym czujecie się stylowo i pewnie? Sprawdźcie profil C-THRU i dołączcie do akcji!

2 thoughts on “STYLOWO NA SIŁOWNI

  1. Lubię ćwiczyć w ładnych rzeczach. To w pewien sposób pomaga 😉
    Niby mówi się, że "w ładnych rzeczach kobieta jest bardziej pewna siebie", ale wiele osób zapomina o tym przy treningu… Widziałam wielokrotnie, jak Panie (w "znoszonych" t-shirtach) rezygnowały z ćwiczeń po kilku minutach jazdy na rowerku stacjonarnym. Na siłowni często czują się niepewnie…
    Fajny strój rzeczywiście może dać nam więcej pewności siebie! I nie straszne są nam nieznane przyrządy! A przynajmniej nie mamy oporów, żeby kogoś poprosić o pokazanie jak z nich korzystać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *