Bez kategorii

CATEROMARKET, czyli znajdź catering dla siebie

Często pytacie o cateringi dietetyczne. Nie każdy ma czas, ochotę i zdolności, by gotować. Niektórym trudność sprawia nawet zrobienie koktajlu czy jajecznicy – cóż, nie można być we wszystkim doskonałym. To wszystko to jednak pikuś! Stanie przy garach i wyliczanie, czy dieta ma już 1800 kalorii, czy może już dawno przekroczyła 2500, to dopiero wyzwanie. Moje doświadczenia z cateringiem dietetycznym są znikome, ale dziś chciałabym Wam zarekomendować prawdziwą księgę cateringowej wiedzy – https://cateromarket.pl

CATEROMARKET

cateromarket
Catering dietetyczny jest teraz modny, a firm z ofertą “pudełek” jest coraz więcej. Coraz więcej jest też tych, którzy chcą małym kosztem dorobić się na tej modzie. Tak jak gastro branża od kilku lat rośnie w siłę w szalonym tempie, tak samo kolejne “cateringi” pojawiają się jak grzyby po deszczu. Rzecz w tym, by wybrać ten właściwy. Nie ten, który opowiada o wyjątkowych produktach, żywności z eko targów i wyselekcjonowanych składnikach, a koniec końców wciska marketowy bubel. Cateromarket to pierwsza, niezależna i obiektywna porównywarka cateringów dietetycznych. Na stronie znajdują się porównania 300 firm z ponad 200 miejscowości, Co najważniejsze, każdy użytkownik ma możliwość wystawienia opinii danej firmie i skomentowania otrzymanych dań.

 

cateromarket
 
Użytkownicy www.cateromarket.pl za pomocą kilku kliknięć, otrzymują rozpisane do wyboru wszystkie diety dostępne w ich mieście.Należy wybrać dietę, miejsce zamieszkania oraz liczbę kalorii. W ciągu niecałej sekundy porównywarka pokaże wszystkie firmy spełniające nasze kryteria. Catering można wybrać ze względu na cenę lub ilość zdobytych gwiazdek – wydaje mi się, że nikomu nie trzeba tłumaczyć, że jedna gwiazdka na pięć możliwych, raczej nie spełni naszych oczekiwań.
 
cateromarket
 
Cateromarket to jedyny taki serwis w Polsce. Myślę, że w dobie wielkiej mody na bycie fit, jest on niezbędny. Tak jak w innym portalu możesz sprawdzić ile gwiazdek zebrał lekarz / sprzedawca / ktokolwiek, tak tu widzisz czy firma spędzająca czas przy garach z Twoimi posiłkami, jest solidna. Polecam więc wszystkim tym, którzy bez cateringowych pudełek, nie wyobrażają sobie kolejnego poranka.

1 thought on “CATEROMARKET, czyli znajdź catering dla siebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *