odchudzanie

TRENINGI: Podsumowanie września

Raz dwa trzy, pora na treningowe podsumowanie września! Cóż, jak tylko pomyślałam ” podsumowanie września“, to przypomniałam sobie, że jak zwykle się nie udało, ale cały czas lecę do przodu. Wrzesień był dla mnie katorgą – pracowałam praktycznie w czterech miejscach na raz, jestem niedospana, niewypoczęta, lekko marudna i wcale nie tak bogata, jakbym chciała, ale nadal jestem pozytywnie nastawiona i to się raczej nie zmieni. Zmotywowana jak zawsze, mimo jesiennej pogody, daję radę, choć wiem, że mogłoby mi się chcieć dużo bardziej.

 podsumowanie września

 podsumowanie września

 podsumowanie września – OCZEKIWANIA

1. Nie podjadać – trzymać się planu żywieniowego Fit & More, koniec kropka.

2. Ponownie przejechać 1000 kilometrów na rowerze.

3. Zrobić w końcu to cholerne, długie wybieganie na trzydziestkę.

4. Odpuścić treningi w domu i zamieszkać na siłowni 😉 15 solidnych treningów będzie dla mnie satysfakcjonujących. Plan jest też taki, by po latach wzbraniania się, pójść na boks – tradycyjny aerobik mnie nudzi, a skoro już tak kocham Akademię Boksu i wszyscy tak dobrze się w niej czują, może to odpowiednia droga i dla mnie? 🙂

5. Pobiec w jakimś oficjalnym biegu – w zeszłym roku tych medali udało się trochę nazbierać, w te wakacje najcenniejszy medal “zdobyłam” na obozie bokserskim ;), a na pewno chciałabym mieć jeszcze kilka z biegu. Planów na najbliższe miesiące mam aż za dużo, także zobaczymy!

 podsumowanie września – RZECZYWISTOŚĆ

Ad 1. Dałam radę. Na dodatek widzę, że działa – mniej trenowałam w tym miesiącu, a mimo planu żywieniowego 2000 kalorii, schudłam 2 kilogramy.
Ad 2. Niecałe 900 kilometrów, ale przy tylu wyjazdach i tylu godzinach pracy i tak uważam, że to wielki sukces.
Ad 3. Odpuściłam. Plany biegowe na końcówkę tego roku się zmieniły – niestety nie zobaczycie mnie na starcie poznańskiego maratonu. Szkoda, ale co się odwlecze to nie uciecze (choć przyznaję, że pisząc to, czuję że sama siebie strasznie zawiodłam i że najchętniej rozpłakałabym się jak dziecko).
Ad 4. Żenada. Moje wypady na siłownię w tym miesiącu…. bez komentarza. Nie było tak źle od kiedy trenuję. Jestem na siłowni tyle razy w tygodniu, a na treningu… DRAMAT, No ale, nadrobię, co nie? 🙂
Ad 5. Nie było jak i nie było kiedy, ale im jest zimniej, tym łatwiej mi się biega, więc…

Podoba Ci się podsumowanie września?

Sprawdź poprzednie podsumowania:
—> podsumowanie sierpnia: TUTAJ

—> podsumowanie lipca: TUTAJ

 podsumowanie września

 

PLANY NA PAŹDZIERNIK:
1. SIŁOWNIA SIŁOWNIA SIŁOWNIA !!!!!!!!!!!!
2. Reset. Może głupio tak sobie zakładać, że pora wypocząć, ale zauważyłam, że od trzech czy czterech miesięcy, nie miałam dnia, w którym byłabym w 100% wolna od pracy. Ostatni taki dzień pamiętam w pierwszej połowie czerwca, a to dość dawno. Odbija się to na moich treningach, pracy, na wszystkim. Nie daję z siebie 100% ani wtedy, gdy mam trenować, ani wtedy gdy mam pracować, ani wtedy, gdy mam odpocząć. Pora na zmiany.
3. Rower – z racji chlapy i deszczu, cel na ten miesiąc to 800 kilometrów. Więcej raczej nie wykręcę.

4. Zapisać się na pole dance! Tak tak tak – to mój najnowszy wymysł, choć będzie ciężko zrealizować to w tym miesiącu bez Waszej pomocy… Może ktoś z Was wie, gdzie w pobliżu poznańskiej Wildy znajdę dobre studio z tak miłą atmosferą jak w Studio Euphoria, do którego mam niestety za daleko?5. Chyba tyle. Jest takie mądre porzekadło: “mierz siły na zamiary i zamiary na siły”. Być może mam w sobie więcej siły niż zakładam, ale na ten moment, niespecjalnie wierzę w to, że dorzucanie jeszcze czegokolwiek do tego planu, ma w tym miesiącu sens. Wolę się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować.

6. Uśmiechać się szeroko i szczerze 🙂

 

 

ZDJĘCIA: ANETA BUCZEK

2 thoughts on “TRENINGI: Podsumowanie września

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *