przepisy

Twój pierwszy raz w kuchni – sprawdź OJAMI

Twój pierwszy raz w kuchni – sprawdź OJAMI

Burrito z wołowiną i warzywami, falafel z hummusem, kurczak Tikka Masala… Chcesz ugotować coś pysznego, ale nie masz nawet dwóch lewych do gotowania? Odetchnij z ulgą, pomoc już blisko – nadchodzi OJAMI. 

Twój pierwszy raz w kuchni – sprawdź OJAMI

Pamiętam dokładnie mój pierwszy występ w kuchni. Miałam z 13 lat i nie potrafiłam ugotować niczego, ale bardzo chciałam zrobić rodzicom niespodziankę. Przedzwoniłam do babci z zapytaniem co potrzebne na naleśniki…a ta, zrobiła dokładnie to co ja robię teraz – powiedziała: “trochę tego, trochę tego, nie będzie się kleić to dodaj to i to i gotowe”. Problem w tym, że nie rozumiała, że to moje pierwsze naleśniki w życiu i że “trochę mąki” mogę odebrać zbyt dosłownie 🙂 Naleśniki dokończyłam z roześmianą mamą, po bodaj setnej nieudanej próbie 🙂
Takich amatorów jest tutaj więcej, wiem. Często piszecie, że nie potraficie wykonać nawet najprostszych przepisów. Nie wiecie jak pokroić, czym doprawić, co zrobić w jakiej kolejności. Z pomocą przychodzi OJAMI.
Twój pierwszy raz w kuchni - sprawdź OJAMI
OJAMI to dania gotowe do złożenia. Dokładnie wyliczone porcje produktów, przygotowanych do obróbki, uzupełnione o przepis, dzięki któremu w kilka chwil, wyczarujecie bez pomocy całkiem niezwykły posiłek. W zestawach znajdziecie wszystkie produkty, przyprawy, wymierzony tłuszcz do smażenia. Opis zawiera nie tylko przepis krok po kroku, ale i pomaga dobrać Ci potrzebne garnki czy patelnie.
Plusem OJAMI jest cena – w stosunku do jakości i wyszukanych składników dostarczanych pod drzwi, jest ok.
Sprawdźcie koniecznie!
ojami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *