odchudzanie

ćwiczenia w domu – krótkie filmiki

Zdarzają się Wam ćwiczenia w domu?  Ćwiczycie “z płytą” lub filmem z Youtube? Dla tych, którzy naprawdę nie mają czasu wyjść z domu, lub zwyczajnie wstydzą się (niepotrzebnie!) ćwiczyć na siłowni, jest to świetne rozwiązanie. Wbijasz się w ulubiony strój bez względu na to czy wystają Ci boczki, odpalasz film i lecisz! Niestety trenując w domu nikt nie skoryguje waszych błędów, choć z drugiej strony jestem przekonana, że 99% aktywnych ludzi, zaczynając swoją sportową przygodę, popełniała ich na potęgę.

Pamiętam swój pierwszy raz. To było w czasach, gdy moją największą aktywnością fizyczną była rundka po sklepach. Puściłam sobie film z ćwiczeniami na zgrabne uda. Zrobiłam pierwsze ćwiczenie i… myślałam, że umrę. Usiadłam i o mało się nie rozpłakałam. Obejrzałam go do końca, sapiąc przy tym na potęgę, po czym włączyłam jeszcze raz i zrobiłam cały. Czułam, jakbym robiła go cały dzień… choć miał 10 minut. Na drugi dzień nie mogłam zejść po schodach. Jak tak sięgnę pamięcią, to zakwasy miałam wtedy chyba przez tydzień.

Dziś rzadko ćwiczę z płytą, bo i w domu rzadko ćwiczę. Ale są takie dni, dni jak ten dzisiaj, gdy najchętniej nie wychodziłabym nigdzie. To właśnie dziś jest dzień domowego treningu i z tej właśnie okazji, wrzucam Wam moje ulubione ćwiczenia w domu – krótkie filmiki, z którymi każdy sobie może poradzić (choć nie obiecuję, że każdy od razu da radę :))

ćwiczenia w domu - krótkie filmiki

ćwiczenia w domu – krótkie filmiki

7 Minut ABS

Trening z Pamelą RF

Ćwiczenia na brzuch i boczki

Trening z Anią Lewandowską

Rozciąganie do szpagatu z Kasią Bigos

Mel B – trening brzucha

Trening spalający tłuszcz z Kasią Dziurską

Pogromca tłuszczu – Codziennie Fit

Mel B – trening pośladków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *