lifestyle, odchudzanie, slider

zalety jazdy na rowerze

Kiedy wsiąść na rower, jeśli nie teraz? Długie wypady za miasto, a może miejska trasa do pracy – rower przyda się wszędzie. Zalety jazdy na rowerze wydają się być niezliczone – rower pozwoli Ci nie przytyć, zaoszczędzić kasę na paliwie i wyrzeźbić Twoje stalowe łydki. Sprawdź co jeszcze da Ci trening na dwóch kółkach – przed Tobą zalety jazdy na rowerze.

Zalety jazdy na rowerze

Był cheat? Niejeden? Jest co spalać? No to uwaga! Godzina jazdy na rowerze pozwala spalić baaaaardzo dużego burgera! Fajnie? Pewnie, że tak!

Wytopione boczki? Szafa gra! Rower jednak nie tylko pomaga spalić zbędne kalorie, ale też rzeźbi i wysmukla nogi. Czyli nie dosyć, że szczupła i fit, to jeszcze nogi jak u sarenki. Chcemy? Chcemy!

Jazda rowerem poprawia wydolność i wytrzymałość organizmu. Lepsza kondycja, mięśnie ze stali? Robi się!

Dwa kółka mogą być alternatywą dla tramwaju – nim głośno powiesz, że właściwie lubisz jeździć tramwajem, przypomnij sobie gorącą, tramwajową “atmosferę” ostatnich dni- smród i pot współpasażerów, który śnił się po nocach, pozostanie niechlubnym wspomnieniem.

Mówią, że czas to pieniądz, a jeżdżąc rowerem ominiesz miejskie korki, więc zaoszczędzisz go mnóstwo. Bogaczu!

Kupno i utrzymanie nawet bardzo dobrego roweru, wyjdzie nieporównywalnie taniej niż utrzymanie nawet przeciętnego samochodu. Zaoszczędzone pieniądze możesz przepierniczyć na głupoty- albo grubo, albo wcale!

Wycieczki na rowerze zastąpią Ci nudne treningi cardio. W końcu ile można w zatłoczonej sali śmigać na maszynie?

Odkryjesz nowe horyzonty. Wystarczy sezon na rowerze i zamarzysz o triathlonie. Jupijajej!

Jazda na rowerze chroni przed nadciśnieniem- smukło, fit, na bogato i na zdrowie – czy zalety jazdy na rowerze mam wymieniać dalej?

No i ostatnie- to, od czego powinnam zacząć; rower jest dla każdego. Crossfit może być za ciężki, a jiu-jitsu za trudne, ale rower… rower jest banalnie prosty w obsłudze. Nauczyli Cię raz w dzieciństwie i to wystarczyło, by zapamiętać. Wsiadasz, pedałujesz i już Cię nie ma! No to fruuuu!

 

zalety jazdy na rowerze

1 thought on “zalety jazdy na rowerze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *