moja metamorfoza

Czuję się najgorzej na świecie – moja metamrofoza

Tak naprawdę czuję się najgorzej na świecie. Nie zgrywam twardzielki, po prostu wielokrotnie nią jestem, ale są takie chwile, jak ta teraz, że już po prostu wysiadam. Od wczoraj zeszła mi ochota na cokolwiek.

Czuję się beznadziejna, niepotrzebna, zbyt absorbująca. A przede wszystkim czuję i wiem, że chociaż moi bliscy bardzo próbują, to jednak nikt, kompletnie nikt, nie rozumie co siedzi w mojej głowie, jak wiele wysiłku zajmuje mi bycie względnie normalną. Bo ja nie jestem już normalna. Mam wrażenie, że zakład psychiatryczny powinien stać się moim drugim domem. Albo chociaż jakaś cicha polana na końcu świata. Miejsce, w którym mogłabym się zamknąć i przeczekać, schować się przed całym światem i wyciszyć. Leżę w pokoju, smutna, zapłakana, z wielkim bólem głowy i rozwalonym komputerem.

I z wielką wiarą. To właściwie jedyne, co jeszcze pozwala mi się trzymać. Dziś już wiem, że tylko ja wierzę w szczęśliwe zakończenie tej historii. W mój piękny happy end. To pisanie jest żenujące. To tylko dwa, pieprzone schorzenia. To nie nowotwór, to nie pobyt w hospicjum, to pierdoła. Błahostka. Błahostka, która odbiera mi radość z życia. Która zabiera mi mnie. Która sprawia, że nie mam ochoty na nic. Niech te pieprzone leki w końcu mnie ustabilizują, niech zaczną normalnie działać, błagam Nie zrozumie tego ktoś, kto przez to nie przechodził. Albo nawet i ten, co to przechodził, tego nie zrozumie.

Cały cykl MOJA METAMORFOZA przeczytania tutaj:

moja metamorfoza- dzień pierwszy

moja metamorfoza- dzień trzeci

moja metamorfoza- dzień ósmy

moja metamorfoza- dzień dziesiąty

moja metamorfoza- dzień trzynasty

moja metamorfoza- dzień osiemnasty

moja metamorfoza- dzień dwudziesty pierwszy

moja metamorfoza- dzień dwudziesty dziewiąty

moja metamorfoza- dzień trzydziesty czwarty

moja metamorfoza- dzień czterdziesty

moja metamorfoza- dzień czterdziesty drugi

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *