lifestyle, slider

Co jeść, by mieć zdrowe stawy?

Wszyscy wiemy, że aby żyć długo i szczęśliwie potrzeba nam zdrowej diety, odpowiedniego treningu, jak najmniej stresu i sporo szczęścia. Może nie gwarantuje to w pełni sukcesu, ale z pewnością zwiększa szanse na dożycie późnej starości. Dobrze byłoby jednak przejść przez to życie z radością, a żeby tak się stało, warto zadbać o siebie kompleksowo. Tak, by niczego nam nie zabrakło. Tak, by przede wszystkim nie zabrakło nam zdrowia. Dziś więc temat ważny, dziś o tym co jeść, by mieć zdrowe stawy. Wszystko to w trosce o to, by nogi swobodnym krokiem mogły nas ponieść do późnej starości.

Co jeść, by mieć zdrowe stawy?

Nie bez powodu sprawne, zdrowe stawy kojarzą nam się ze słodkimi żelkami, jednak tłumaczenie, że zajadamy po nocach słodycze w trosce o zdrowe stawy, jest jednak lekkim oszustwem. Jeśli naprawdę chcemy wspomóc się dietą, warto postawić na produkty pochodzenia zwierzęcego. Popularna galareta z nóżek wieprzowych, wszelkie wywary z kurzych łapek, a nawet chrząstki będą tym, co najszybciej dostarczy nam kolagenu. Żelatyna spożywcza dodawana do deserów czy galaretka z owocami zjadana raz na jakiś czas mogą lekko poprawić naszą sytuację. Pamiętajmy jednak, że w przypadku galaretki, zawiera ona przede wszystkim sporo cukru, który spożywany w nadmiarze, prędzej nam zaszkodzi niż pomoże.

Co jeść, by mieć zdrowe stawy?

Suplementacja kolagenem

Zbilansowana dieta to jedno, ale przy odpowiedniej suplementacji, efekty możemy osiągnąć znacznie szybciej. Dzięki działaniu od środka możemy poprawić stan stawów czy chrząstek. Suplementacja kolagenem może wspomóc nas w tej “walce”. Kolagen to białko, które stanowi budulec macierzysty chrząstki. Kolagen pomaga utrzymać zdrowe kości, stawy, jak i skórę czy paznokcie. Efektem działania kolagenu mogą być szybciej gojące się rany, wzmocnienie kondycji włosów, poprawa krążenia, a nawet wygładzenie zmarszczek. Dla aktywnej, zadbanej kobiety, która chce z życia brać garściami, jest to produkt na wagę złota.

Co jeść, by mieć zdrowe stawy?

Efekty działania kolagenu tu:

– poprawa sprawności stawów

– zmniejszenie ryzyka urazów

– przyspieszenie gojenia ran

– wygładzenie zmarszczek

– ujędrnienie skóry

– większa elastyczność i napięcie skóry

– zwiększona elastyczność naczyń krwionośnych

– poprawa krążenia

– szybsze zrastanie się złamanych kości

– wzmocnienie kondycji włosów

– pomoc w leczeniu łysienia

– redukcja obrzęków

– niełamliwe paznokcie

Dlaczego warto sięgnąć po 4Flex?

4Flex to kolagen nowej generacji dostępny w saszetkach z witaminą C. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, dzięki czemu zapewnia właściwe funkcjonowanie chrząstek i kości. 4Flex jest produktem łatwo przyswajalnym. Dzięki temu, że jest zapakowany w wygodne saszetki z proszkiem, możemy go zabrać ze sobą w podróż, bez konieczności zajmowania zbędnego miejsca. Nie ma również problemu z wymierzeniem odpowiedniej ilości zażywanego preparatu- jest odpowiednio dozowany w saszetkach. Kolagen od 4Flex znacząco wpływa na poprawę naszego stanu zdrowia. Włosy przestają wypadać i są zdecydowanie mocniejsze, paznokcie już się nie łamią, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Przede wszystkim jednak przestajemy mieć problemy ze stawami i odczuwamy znaczącą ulgę. Dzięki temu nasze ciało jest bardziej sprawne i nie stawia nam ograniczeń, a co za tym idzie pozwala nam w pełni korzystać z życia.

Co jeść, by mieć zdrowe stawy?

Co jeść, by mieć zdrowe stawy?