odchudzanie, slider

Sprawdzone sposoby na odchudzanie

Znalazłaś kartkę “schudnę do wakacji” i zastanawiasz się, o które wakacje Ci chodziło? Głowa do góry! Sezon upałów już za nami. Cellulit schował się do nogawek, oponka okryła ciepłym swetrem. Postanowienie “schudnę do wakacji” znów stało się aktualne i możliwe do realizacji. Tym razem będzie inaczej, tym razem się uda – jeszcze się łudzisz, choć nie masz pomysłu co zrobić, by plan ten udało się zrealizować. Powiem nieskromnie, a później mnie znienawidzisz… bo cóż mogę przyznać? Tym razem mi się udało. Schudłam 19 kilogramów i choć przyznaję, że nie było lekko, to moje sprawdzone sposoby na odchudzanie okazały się naprawdę skuteczne. Chcesz schudnąć? Mogę Ci pomóc. Jeśli chcesz poznać moje sposoby na odchudzanie, zaparz herbatę i… bierz się za czytanie tego tekstu! Trzymam kciuki za Twoją formę i mocno Ci kibicuję!

sprawdzone sposoby na odchudzanie

Zbadaj się!

Nim moja waga zaczęła lecieć jak szalona, wprowadziłam wszystkie fit posiłki w życie, a trening był nieodłącznym elementem każdego dnia. To nic nie zmieniało – tyłam jak szalona. Potrafiłam przytyć nawet 6 kilogramów w ciągu zaledwie tygodnia. Na bieżąco opisywałam swoje spostrzeżenia tutaj – MOJA METAMORFOZA – i naprawdę nie trzeba specjalnie szukać, by doczytać się, że naprawdę robiłam wszystko, by zrzucić wagę, ale to wszystko dawało zerowy efekt. Co mnie uratowało? BADANIA. Gdyby nie zdiagnozowany problem, dziś ważyłabym pewnie dobrą setkę.

Gdzie popełniłam błąd?

Każdy, kto choć raz wybrał się do lekarza po skierowanie na badania krwi wie, że wcale nie musi go otrzymać. Ja bardzo szybko przestałam się łudzić i… robiąc pojedyncze badania prywatnie wydałam fortunę. Nie wiem dlaczego nikt mi wtedy nie podpowiedział, by wykupić sobie pakiet medyczny, ale dziś już jestem mądrzejszą mądralą i wiem, że lepiej płacić co miesiąc małe kwoty, niż wydać na prywatne badania kilkanaście tysięcy złotych ( bo niestety jakby zliczyć, to na pewno wydałam więcej niż 10 000 zł).

Zainwestowałam w MEDIPAKIET LUXMED (“pakiet medyczny rozszerzony“) i nagle okazało się, że badania mogę mieć w cenie pakietu. Pakiety znajdziecie np. tutaj: medipakiet – LINK. Dlaczego warto się przebadać? Ano dlatego, że wystarczy, że nasze hormony, tarczyca czy cukier wariują, a odchudzanie staje się nagle dziesięć razy trudniejsze.

Pakiet medyczny MediPakiet.pl

Sprawdzone sposoby na odchudzanie

Rusz się!

Wiem, że to banał, ale rozejrzyj się po swoich bliskich i odpowiedz sobie na pytaniu ilu z nich naprawdę jest aktywnych. Nie namawiam Cię do przenoszenia gór czy skakania na trampolinie wprost do gwiazd. Chciałabym jednak zauważyć, że dla większości z nas, zrobienie 10 000 kroków dziennie, nie jest podstawą, a niemożliwym do spełnienia obowiązkiem. Zacznij więc od małych aktywności – posprzątaj dom, idź na spacer, wyjdź z psem, parkuj kilometr dalej od mieszkania i zapomnij o windzie na rzeczy wchodzenia po schodach. Gwarantuję Ci, że Twoje nagle umięśnione pośladki bardzo Ci za to podziękują, a ciało i umysł z pewnością będą zdrowsze.

Stopniowo wprowadzaj zdrowe nawyki żywieniowe.

Jeśli chodzi o sprawdzone sposoby na odchudzanie, to ten wydaje mi się być najprostszym z nich. Nie namawiam Cię do porzucenia słodyczy, nabiału, glutenu, tłustych dań, węglowodanów, słodzonej herbaty (ok, do tego akurat Cię namawiam, bo słodzona jest ohydna :)) i frytek z restauracji pod złotymi łukami. Namawiam Cię jednak, by stopniowo, tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu wprowadzać drobne zmiany, które mogą uczynić Twoją dietę zdrowszą. Rezygnacja z czipsów, wprowadzenie regularnych posiłków, ograniczenie deserków przed snem… to nie są zmiany, które wprowadzą Cię w stan niekończącej się złości. Te zmiany są jednak małymi krokami do wielkich efektów. A jako, że aktualnie ten efekt osiągnęłam, to namawiam i Ciebie… i pamiętaj: kibicuję Ci! Tym razem się uda!

Sprawdzone sposoby na odchudzanie

Regulamin konkursu dostępnego na http://instagram.com/bazyliowymus:

REGULAMIN