Są tacy, którzy konie kochają

Pozostali przeważnie nie mieli okazji się z tymi zwierzętami zaznajomić. Konie dla niektórych wydawać się mogą pasją kosztowną, jednak jeśli zaznajomimy się z zasadami, zobaczymy, jak wygląda jazda konna, możemy te wydatki rozłożyć sobie rozsądnie w czasie. Jak powinien wyglądać dobry ośrodek konny? Przede wszystkim ważne jest poznanie końskiej psychiki, zżycie ze zwierzęciem.

Jeżeli osoby zajmujące się końmi dbają o nie, to łatwiej będzie nam na nich jeździć (oczywiście na koniach, nie ludziach). Relacja między koniem a człowiekiem jest bardzo ważna. Ważne jest doświadczenie w pracy ze zwierzęciem, poznanie jego mechanizmów, typowych zachowań, dbanie o jego fizyczne i psychiczne potrzeby. W dobrej szkole nauczysz się nie tylko jazdy na kucyku przez kilka minut, ale jazdy na większym koniu, a także wielu przydatnych trików.

Co daje nam jazda konna?
Wielu relaksuje, jest sposobem na oderwanie się od rzeczywistości. Wielu wybiera też właśnie tę dziedzinę sportu, ponieważ jest nieco nietypowa. Dzięki jeździe konnej dużej pozostaniemy zdrowi i smukli, będziemy się także lepiej czuli psychicznie. Jazda konna uczy nas empatii, podejścia do zwierząt. Dzięki niej lepiej je rozumiemy i bardziej kochamy. To też nauka odpowiedzialności, pracowitości. Tylko dzięki tej ostatniej widoczne będą efekty, które niezwykle cieszą, dają poczucie wielkiej satysfakcji. Na obozach konnych i kursach możemy poznać wiele ciekawych osób, które mają podobną pasję. Jazda konna to więc rozrywka, zabawa, ale także nauka wielu ważnych umiejętności, pozytywne działanie na nasz charakter.

Jazda konna

Albo można iść głębiej, tworząc staw koi lub mały staw rosy. Oczywiście, jeśli trzeba, zawsze można dostać małe urządzenie hałasu, że wiele osób korzysta z ich sypialni do spania, które ma fal oceanicznych lub bieganie ustawienia dźwięków strumieniowych. Dzięki temu Twoje oczy będą z dala od zlewie brudne naczynia i uszy wasze będą ukryte przed dźwiękami godzinach szczytu lub telefonów dzwoniących. Gdy twoje oczy blisko, zawsze można sobie wyobrazić jesteś cofania do plaży odwrotu!

Użyj minimalne dekoracje i proste meble: Ostatnią rzeczą, którą trzeba zrobić podczas tworzenia tej przestrzeni jest stres! Nie należy niepokoić się o wystrój, ponieważ prościej, tym lepiej. Użyj małych stoliki i na zewnątrz stoły akcent na kwiaty, świece, czy swoim oczkiem wodnym. Można tworzyć trochę zainteresowania odkryte za pomocą tabel o różnych wysokościach i rozmiarach, aby twoje oczy delikatnie badać wszystkie części swojego obszaru medytacji. Ale to nie jest miejsce na zewnątrz rozległy zestaw jadalnej lub głębokim kolekcji wypoczynkową. Pozwól sobie przestrzeń skupić wewnątrz, a nie na doskonałości wystroju (z zastrzeżeniem, że na meble ogrodowe ganku lub patio!)

 

Pozostawić miejsce na prawdziwe, uciekł odpoczynek: Chociaż puryści pozwoliłoby jedynie matę do jogi w centrum pokoju dla prawdziwej, skoncentrowany medytacji … Myślę, że ważne jest, aby Państwa spokojną pracę kierunkowy dla Ciebie. Robi jogi i różne rozciąganie jest doskonałym sposobem, aby wycentrować siebie – bez wątpienia! Ale czasami po prostu potrzebują miejsca na odpoczynek w spokoju. Spróbuj zainstalować hamak, huśtawka ganek, lub po prostu prosty i wygodny szezlong lub fotel w nowej przestrzeni. Jest prawdziwa wartość w curlingu z powieści, po prostu wpatrując się w przestrzeń i myślenia o niczym przez godzinę lub tak, i (oczywiście) guiltlessly odpływam na popołudniową drzemkę.

Zdarza się, że nasz amerykański mediów próbuje sprawić, że czujesz się winny za poświęcenie czasu dla siebie. Ale będziesz uruchamiać się pod ziemię, jeśli nie trochę czasu, aby odpocząć. Tworzenie przestrzeni z dala od codziennych stresorów, który jest wyłącznie do celów wewnętrznego odbicia będzie miało pozytywny wpływ na wszystkich różnych częściach swojego życia. I należy pamiętać, że nie tylko musi być dla Ciebie! Syn lub córka po długim i stresującym dniu w szkole absolutnie korzystać z godzinę lub tak „spokojny czas” z dala od komputera, ich zabawki i głośnych rodzeństwa. W rzeczywistości, ten obszar medytacja może poprawić całą rodzinę!